Lublin, ul. Lipowa 18

Telefon 601 292 430

tradycja

     "Kamieniarstwo Godyńscy" jest rodzinną firmą, od pokoleń zajmującą się obróbką kamienia. Głównym profilem naszej działalności jest produkcja nagrobków z granitu i marmuru. Przez wszystkie  lata działalności zrealizowaliśmy tysiące zamówień na większości cmentarzy województwa Lubelskiego. Od Włodawy po Kazimierz Dolny, od Białej Podlaskiej do Tomaszowa Lubelskiego, w niemal wszystkich wsiach i miasteczkach można spotkać nasze produkcje. Ponad 1000 nagrobków na Majdanku, oraz drugie tyle przy Lipowej i Unickiej.     

     Traktujemy klientów tak, jak sami chielibyśmy być traktowani. Przykładamy ogromną wagę do jakości wykonania oraz terminu realizacji, który jest zawsze przez nas dotrzymywany. Zamawiając u nas czują się Państwo bezpieczni. Tysiące zadowolonych klientów, którzy polecają nas następnym, jest dowodem naszej rzetelnej i uczciwej pracy. Udzielamy niezbędnych informacji wynikających z ogromnego doświadczenia na temat poszczególnych granitów. Doradzamy i informujemy jak dbać o nagrobek aby służył przez lata i wyglądał jak nowy. Udzielamy pisemnej gwarancji na każdy wykonany przez nas nagrobek. 

      Z początkiem 2018 roku, nastąpiło odświeżenie wizerunku firmy, która zmieniała nazwę z „Firma Kamieniarska PUENTA” na „Kamieniarstwo  Godyńscy” .

   

Z wyrazami szacunku

Franciszek, Sławomir i Tomasz Godyńscy